Anunt angajare

Daca esti o persoana inteligenta, energica si entuziasta, interesata de a ocupa un job intr-o companie dinamica, vino sa ne cunoastem.

Descriere job:

Avem nevoie de tine pentru postul de asistent departament contabilitate care functioneaza in stransa legatura cu departamentul de vanzari.

Cautam o persoana cu experienta in operarea bazelor de date, utilizarea solutiilor ERP si a sistemelor CRM.

 Responsabilitati:

 -         Executa servicii de contabilitate primara conform legislatiei in vigoare si introduce date in ERP;

-          Este persoana responsabila cu actualizarea si gestionarea softului CRM;

-          Intocmeste diferite rapoarte de vanzari conform cerintelor si politicilor si procedurilor din cadrul companie.

Cerinte:

-          Studii superioare intr-un domeniu economic sau tehnic

-          Abilitati in operarea bazelor de date si sistemelor CRM

-          Corectitudine si rigurozitate, atentie la detalii

-          Capacitatea de a comunica eficient

-          Buna capacitate de relationare atat cu colegii cat si cu colaboratorii companiei cu care intra in contact

Rolul este unul cheie pentru buna functionare a companiei si presupune un nivel inalt de calitate a muncii prestate,  de corectitudine a informatiilor oferite, precum si un nivel inalt de confidentialitate. De aceea avem nevoie de o persoana constienta de responsabilitatea jobului pe care il va ocupa si dornica sa faca parte dintr-o echipa care isi atinge obiectivele.

 Beneficii:

-          Salariu atractiv, peste media pietei

-          Tichete de masa, Asigurare medicala

-          Mediu de lucru tanar si dinamic

-          Planuri de formare adaptate pentru atingerea obiectivelor profesionale

-          Perspective de dezvoltare profesionala.

Asteptam CV-urile la adresa de mail: cevaromania@ceva.com

Sus