Asszisztens

Trimiteti o solicitare

Biroul cu sediul in HU - Budapest

Domeniu oferta de munca : Támogatás
Contract : Munkakör
Disponibilitate : 16/07/2021

Job description

Szívesen lennél egy piacvezetõ állategészségügyi vállalat csapattagja?  Szeretnél velünk dolgozni az állatok egészségének és közérzetének javításán, egy olyan stabil cégnél, mint a Ceva, aki folyamatosan bõvül?

Támogasd csapatunkat Asszisztensként!

Tudtad? A Ceva baromfi vakcinái, oltókészülékei és szolgáltatásai segítik megóvni mind az állatok, mind az emberek
egészségét, hozzájárulnak az élelmiszerellátás biztonságához.

Miért dolgozz nálunk?

o Stabil munkahely, mi vagyunk a világ egyik legdinamikusabban fejlõdõ állategészségügyi vállalata.
o Elhivatott, lendületes, összetartó csapatunk van, akikre nagyon büszkék vagyunk.
o Munkatársaink felkészültek, szakmailag kiválóak és szívesen osztják meg tudásukat.

Milyen feladatok várnak rád?

o Az Ipari Fejlesztési csapat Asszisztense felelõs több tevékenység szervezéséért, nyomon követeséért, dokumentálásáért.
o Dokumentumok fordításában való részvétel (angol-magyar; magyar-angol nyelveken)
o Néhány megbeszélésen való részvétel, agenda és memo készítése, küldése résztvevõknek.
o Dokumentumok iktatása,rögzítése belsõ rendszerekben, postázás.
o Excel kimutatások és Power Point prezentációk készítése a vezetõk számára.
o Ipari Fejlesztési Igazgató üzleti levelezéseinek támogatása, naptárának kezelése.
o Csapat szabadságainak, munkaóráinak, otthoni munkavégzésének nyilvántartása.

Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el:

o Éves bónusz a vállalat és egyéni eredménytõl függõen
o Kiemelkedõ cafeteria keretösszeg
o Csoportos élet- és balesetbiztosítás
o 100 %-os költségtérítés Budapest határán kívüli lakhelyre
o Étkezési hozzájárulás a helyi étteremben
o Ingyenes parkolási lehetõség
o Sportolási lehetõség (Fitnesz, edzõterem, úszás)
o Családodat iskolakezdési támogatással segítjük

Szeretnénk olyan emberrel együtt dolgozni, aki:

o Megbízható és kellõen lendületes, hogy beilleszkedjen a csapatba.
o Képes a precíz, pontos munkavégzésre.
o Rugalmas, mert egy növekvõ vállalatnál adódhatnak ad-hoc feladatok.
o Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtõ képessége van magyar és angol nyelven is.
o Eligazodik az office programokban, mint a Word, Excel, Power Point.
o Szerzett már asszisztensi tapasztalatot és szeret embereket támogatni.
o Nyitott arra, hogy a cég tevékenységi körét megértse, átlássa, hogy sikeres legyen a pozícióban.

Sikerünk kulcsa csapatunkban rejlik! Csatlakozz hozzánk, várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzodat!

Kattints a ?Jelentkezem? gombra, vagy add be a pályázatodat a humaneroforras-external@ceva.com email címre.

Sus